Bez izgubljenog seta protiv Kaštelana

objavljeno: | 25. 2. 2018. | 19.09

U 10. kolu drugog dijela natjecanja Superlige odbojkaši HAOK Mladosti  još jednom u samo tri dana nadigrali momčad OK Mladost Ribola Kaštela s 3-0 (25:23, 27:25, 25:17).

Prije samo tri dana Mladostaši su odigrali utakmicu u Kaštel Starom u kojoj su slavili rezultatom 3-2. Danas su pred domaćom publikom bili nešto uvjerljiviji i s maksimalnim rezultatom osvojili tri nova boda. Trener Travica danas je odmarao najiskusnije, Inu Krnića i Marka Sedlačeka, a priliku na poziciji tehničara dobio je Bernard Bakonji.

Tijekom prvog seta Mladostaši su uglavnom vodili, a tek pred kraj Kaštelani su se približili ali nisu imali snage za preokret. Drugi set bio je nešto izjednačeniji, a na kraju su opet slavili domaći odbojkaši. U trećem setu pod pritiskom Mladostaša igra gostujuće momčadi se jednostavno raspala i sastav sa Save osvaja nove bodove.

Ovom pobjedom nastavlja se niz neporaženosti odbojkaša HAOK Mladosti u Superligi.